Zegar

Kalendarz

« Wrzesień 2018 »
Po Wt śr Cz Pi So Ni
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
             

Przetłumacz stronę


GRUPY PRZEDSZKOLNE

Lista dzieci przedszkolnych grupa „Maluchy”
rok szkolny 2018-2019

 

 

 

1.

Adamus Antoni 2015

2.

Bacior Filip2015  

3.

Bajor Kuba2015

4.

Balcerek Patryk 2015

5

Gala Amelia 2015

6.

Glapa Kamil 2014

7.

Jędrysik Pola 2015

8.

Jóźwiak Antoni 2014

9.

Kalota Oliwia 2015

10.

Królik Zofia 2015

11.

Kuban Ksawery 2014

12.

Łuszcz Rafał 2015

13.

Majewska Milena 2015

14.

Nowak Antoni 2015

15.

Piasecki Aleksander 2014

16.

Ratoń Zuzanna 2015

17.

Urbaniec Antoni 2014

18.

Wruciński Ksawery 2014

 

 

          Lista dzieci  przedszkolnych grupa „Średniaki”

rok szkolny 2018-2019

 

 

 

1

Błaszczyk Lena 2013

2

Bartosik Antoni 2013

3

Borkowska Alicja 2014

4

Gąsiorek Kacper 2014

5

Gorczyński Adam 2013

6

Jabłoński Maksymilian 2013

7

Kańczugowski Witold 2013

8

Kapica Pola 2013

9

Kilan Franciszek 2014

10

Kołodziej Oskar 2014

11

Kotas Maksymilian 2014

12

Krawczyk Dorota 2014

13

Kwasek Adam 2014

14

Lisiecka Nadia 2013

15

Maciąg Karina 2014

16

Nowak Natalia 2014

17

Osmałek Filip 2014

18

Pankanin Emilia 2014

19

Piotrowski Natan 2014

20

Puchała Nikola 2013

21

Rozenberg Natalia 2014

22.

Rybak Klaudia 2013

23.

Sieradzki Miłosz 2013

24.

Urbaniec Emilia 2013

25.

Wdowiak Kaper 2013


Lista dzieci  przedszkolnych grupa „Starszaki

rok szkolny 2018-2019

 

1.

Bacior  Hanna  2013

2.

Błaszczyk Bartosz 2013

3.

Dubiak Iga 2012

4.

Foina Mikołaj 2013

5.

Gajewski Szymon 2012

6.

Gąciarek Oliwia 2013

7.

Gwiazda – Fluks Kalina 2012

8.

Halbiniak Blanka 2012

9.

Jaruga Zofia 2013

10.

Jaźwiec Filip 2012

11.

Kołodziej Kacper 2012

12.

Kołodziejczyk Jan 2013

13.

Kot Tymoteusz 2012

14.

Krasoń Szymon 2013

15.

Krauz Igor 2012

16.

Łysakowski Maksymilian 2013

17.

Pedashenko Jegor 2012

18.

Pianka Laura 2013

19.

Sikorski Kaper 2012

20.

Sojda Aeksander 2013

21.

Strzeszyna Stanisław 2012

22.

Pietrzykowska Alicja 2013

23.

Rozenberg Wiktoria 2012

24.

Wylazowski Daniel 2012

25.

Wypchlak Julia 2013

 

Lista rezerwowa:

1. Julia Pluta ur. 2015r. zam. gmina Rędziny



Wygenerowano w sekund: 0.06
11,519,233 unikalnych wizyt