Zegar

Kalendarz

« Luty 2018 »
Po Wt śr Cz Pi So Ni
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        

Przetłumacz stronę


Nasi nauczyciele

W naszym Zespole pracują następujący nauczyciele
 
 

  1.  Krzętowski Dawid- dyrektor Zespołu, edukacja dla bezpieczeństwa 

  2.  Elżbieta Kowalczyk- zastępca dyrektora Zespołu, chemia 

 

  3.  Banaszek- Lis Aleksandra - historia, wiedza o społeczeństwie, wychowanie do życia w rodzinie 

  4.  Bielawska Mariola - matematyka

  5.  Busz Katarzyna- biblioteka

  6.  Długoszewska- Zawadzka Iga - język polski

  7.  Drożdż Izabela - edukacja wczesnoszkolna. 

  8.  Górniewicz Agnieszka  - język polski

  9.  Jagusiak Ewa  - geografia

10. Jaruga Adam – nauczyciel wspomagający

 11. Kolewińska- Kołdon Magdalena - pedagog szkolny

 12. Korbel Kamil -  edukacja wczesnoszkolna

 13. Kowalczyk Elżbieta- chemia

 14. Kowalczyk Karolina - edukacja przedszkolna, logopeda

 15. Kowalik Mariusz - wychowanie fizyczne

 16. Krawczyk Jarosław  - wychowanie fizyczne

 17. Krupka Marta - edukacja przedszkolna

 18. Krzynowek Agnieszka - muzyka, plastyka, zajęcia artystyczne

 19. Kubica Aneta - edukacja przedszkolna

 20. Kyzioł Monika - język angielski

 21. Lorent Joanna - fizyka, matematyka

 22. Lupa Jadwiga - edukacja przedszkolna

 23. Mazurek Dagmara - edukacja wczesnoszkolna          

 24. Miarka Katarzyna- zajęcia rewalidacyjne

 25. Nowicka Klaudia - edukacja wczesnoszkolna          

 26. Plewa Marlena - religia

 27. Popielarz Dorota - informatyka, zajęcia komputerowe, zajęcia techniczne

 28. Roszczuk Katarzyna - edukacja przedszkolna

 29. Słabosz Małgorzata - religia

 30. Sosnowska Lidia - edukacja przedszkolna

 31. Stoszek Magdalena - wychowawca świetlicy

 32. Szwaja Małgorzata - język angielski 

 33. Wierus Katarzyna - biologia, przyroda, wychowanie do życia w rodzinie


 

 

W naszym Zespole pracują następujący nauczyciele
 

1. Krzętowski Dawid- dyrektor Zespołu, edukacja dla bezpieczeństwa

2. Elżbieta Kowalczyk- zastępca dyrektora Zespołu, chemia

 

3. Banaszek- Lis Aleksandra - historia, wiedza o społeczeństwie, wychowanie do życia w rodzinie

4. Bielawska Mariola - matematyka

5. Busz Katarzyna- biblioteka

6. Długoszewska- Zawadzka Iga - język polski

7. Drożdż Izabela - edukacja wczesnoszkolna. 

8. Górniewicz Agnieszka  - język polski
9. Jagusiak Ewa  - geografia

10. Jaruga Adam – nauczyciel wspomagający

10. Kolewińska- Kołdon Magdalena - pedagog szkolny

11. Korbel Kamil -  edukacja wczesnoszkolna

12. Kowalczyk Elżbieta- chemia

13. Kowalczyk Karolina - edukacja przedszkolna, logopeda

14. Kowalik Mariusz - wychowanie fizyczne

15. Krawczyk Jarosław  - wychowanie fizyczne

16. Krupka Marta - edukacja przedszkolna

17. Krzynowek Agnieszka - muzyka, plastyka, zajęcia artystyczne

18. Kubica Aneta - edukacja przedszkolna

19. Kyzioł Monika - język angielski

20. Lorent Joanna - fizyka, matematyka

21. Lupa Jadwiga - edukacja przedszkolna

22. Mazurek Dagmara - edukacja wczesnoszkolna          

23. Miarka Katarzyna- zajęcia rewalidacyjne

24. Nowicka Klaudia - edukacja wczesnoszkolna          

25. Plewa Marlena - religia

26. Popielarz Dorota - informatyka, zajęcia komputerowe, zajęcia techniczne

27. Roszczuk Katarzyna - edukacja przedszkolna

28. Słabosz Małgorzata - religia

29. Sosnowska Lidia - edukacja przedszkolna

30. Stoszek Magdalena - wychowawca świetlicy

31. Szwaja Małgorzata - język angielski 

32. Wierus Katarzyna - biologia, przyroda, wychowanie do życia w rodzinie

 

Wygenerowano w sekund: 2.02
9,250,367 unikalnych wizyt