Zegar

Kalendarz

« Czerwiec 2022 »
Po Wt śr Cz Pi So Ni
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Przetłumacz stronę


PODSUMOWANIE ROKU SZKOLNEGO 2016/ 2017

PODSUMOWANIE ROKU SZKOLNEGO 2016/ 2017

 

Nadeszły upragnione wakacje a z nimi czas na podsumowanie minionego już roku szkolnego 2016/ 2017. Dyrektor Zespołu p. Dawid Krzętowski zwracając się do zebranych, najpierw podziękował rodzicom – za wkład w życie szkoły – To dzięki Rodzicom udało się zintegrować nasze środowisko, imprezy które wspólnie organizowaliśmy pokazały, że Rodzice są nierozerwalną częścią społeczności szkolnej i mają wielki wpływ na rozwój naszej placówki. Pogratulował Rodzicom takich wspaniałych dzieci, bo nasi uczniowie są uczniami wyjątkowymi, a to przecież głównie zasługa Rodziców.

Następnie zwrócił się Dyrektor do pracowników szkoły – wszystkich tych, którzy dbają by na terenie naszej szkoły było tak czysto, podziękował za pyszne obiady dla naszych uczniów, za otwartość w pomocy biurowej i wiele innych prac, które dzieją się na terenie szkoły. Podziękowania zwrócone były też w stronę nauczycieli – za trud podejmowany  każdego dnia, za pracę z uczniami zdolnymi i przygotowywanie ich do wielu konkursów oraz za pracę z uczniami, którzy potrzebują większego wsparcia.

Na koniec kilka słów skierował Dyrektor do uczniów, gratulując każdemu osiągniętych wyników w nauce, w  sporcie oraz sukcesów osiąganych na innych płaszczyznach życia szkolnego.  Był to ciężki rok, wiele sprawdzianów, kartkówek, prac domowych, ale było warto bo każdy z Was ma więcej wiedzy niż we wrześniu.

Szczególne słowa Dyrektor skierował do uczniów klasy IIIa gimnazjum, podkreślając jak każdy z nich jest inny, a wszyscy są wyjątkowymi osobami, każdy z nich ma swój talent. Nasi absolwenci pozostaną w naszej pamięci jako młodzież, w której drzemią niezbadane pokłady energii i kreatywności. Zwracając się do uczniów, Dyrektor przytoczył słowa naszego Patrona „Wymagajcie od siebie nawet gdyby inni od was nie wymagali” wyrażając nadzieję, że jeśli ta maksyma będzie ich drogowskazem na pewno osiągną nie jeden sukces.

Dyrektor wraz z całą społecznością Zespołu podziękowali za 18- letnią pracę w naszym Zespole koleżance Małgorzacie Hutny, życząc wielu sukcesów zawodowych w nowej placówce oświatowej. Były kwiaty, łzy wzruszenia i odśpiewane 100 lat przez całą społeczność szkolną.

Spokojnych i udanych urlopów, oraz złapania wiatru w żagle, który będzie nas pchał do przodu przez kolejne miesiące!


Wygenerowano w sekund: 0.07
39,150,672 unikalnych wizyt