Zegar

Kalendarz

« Czerwiec 2022 »
Po Wt śr Cz Pi So Ni
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Przetłumacz stronę


IIIB- ADEPCI AKADEMII HRABIEGO

IIIB- ADEPCI AKADEMII HRABIEGO

 

W dniach 12- 14.06.2017 r. klasa III B uczestniczyła w Zielonej Szkole. W drodze do celu uczniowie zwiedzili ZOO w Opolu.

Zdziwienie malujące się na twarzach trzecioklasistów, którzy po krótkiej wizycie w opolskim zoo znaleźli się u bram zamku w Mosznej, można porównać jedynie do sceny z filmu o Harrym Potterze, kiedy młodzi adepci sztuki czarodziejskiej po raz pierwszy ujrzeli mury i wieże Hogwartu, a okrzykom zaskoczenia nie było końca. Mieli przed sobą najprawdziwszy zamek, tonący wśród zieleni, z tajemniczymi zakamarkami i niesamowitą historią.

Czas, jaki klasa trzecia spędziła w murach zamku okazał się niesamowity, niemal zaczarowany.

Podczas wycieczki mieli możliwość uczestniczyć w Akademii Hrabiego. Pobyt rozpoczął się od przywitania w Akademii oraz zajęć z savoir- vivre'au.

Wieczorem uczniowie aktywnie brali udział w lekcji eliksirów i magii. Dzień zakończył się wieczornym zwiedzaniem zamku z atrakcjami...

Drugiego dnia również wypełniły „niesamowitości”- uczniowie brali udział w poszukiwaniu kamienia filozoficznego, licznych grach i zabawach u podnóża zamku a na zakończenie pląsali podczas dyskoteki i próbując swych sił w karaoke.

Trzeciego dnia przeżyli pasowanie na członka Akademii, a potem znaleźli się na szczycie zamkowej wieży. Widok zapierał dech w piersiach. Co chwilę słychać było okrzyki zachwytu. Aura otaczająca zamek była tak niesamowita, że nikogo  nie zdziwiłby zapewne gryf przechadzający się po parku otaczającym zamek lub bijąca wierzba wymachująca zielonymi witkami na powitanie klasy III B. Zamiast tego spotkali się z równie wspaniałymi, pięknymi i mądrymi zwierzętami, zwiedzając stadninę koni i jeździli bryczką po malowniczej okolicy.

Czas pobytu był tak wypełniony zajęciami i konkursami, że nie było czasu na nudę. Nikt nie narzekał na brak telefonu. Uczniowie odwiedzali swoje pokoje na chwilę w krótkich przerwach pomiędzy kolejnymi atrakcjami. Na wygłodniałych adeptów magii czekały bardzo smaczne posiłki. W odnalezieniu drogi na zajęcia pomagała przemiła obsługa. A na zakończenie dnia czekały wszystkich wygodne łóżka w zamkowych komnatach. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii Zespołu.


Wygenerowano w sekund: 0.10
39,051,884 unikalnych wizyt