Zegar

Kalendarz

« Czerwiec 2022 »
Po Wt śr Cz Pi So Ni
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Przetłumacz stronę


GRUPY PRZEDSZKOLNE

GRUPY PRZEDSZKOLNE

 

Grupa Starszaki

1. Anzorge Tymoteusz (2011)

2. Badowski Adam (2011)

3. Bartnik Igor (2011)

4. Biel Zuzanna (2012)

5. Bukal Antoni (2011)

6. Bykowski Igor (2011)

7. Gajewski Szymon (2012)

8. Jaźwiec Filip (2012)

9. Knop Aleksander (2012)

10. Kołdon Emilia (2011)

11. Kołodziej Kacper (2012)

12. Komorowski Kacper (2011)

13. Kozak Hanna (2011)

14. Kubik Oliwia (2011)

15. Kwasek Maja (2011)

16. Małolepszy Jakub (2011)

17. Pajestka Jessica (2011)

18. Palacz Tobiasz (2011)

19. Piotrowska Maja (2011)

20. Raczyńska Oliwia (2012)

21. Strzeszyna Stanisław (2012)

22. Szyda Jakub (2011)

23. Urbaniec Szymon (2011)

24. Urbaniec Wiktoria (2011)

 

 

 

Grupa Średniaki

1. Bacior Hanna (2013)

2. Błaszczyk Bartosz (2013)

3. Błaszczyk Lena (2014)

4. Boryś Julia (2012)

5. Dubak Iga (2012)

6. Foina Mikołaj (2013)

7. Gąciarek Oliwia (2013)

8. Gwiazda – Fluks Kalina (2012)

9. Halbiniak Blanka (2012)

10. Jaruga Zofia (2012)

11. Kapica Pola (2013)

12. Kołodziejczyk Jan (2013)

13. Kot Tymotusz (2012)

14. Krasoń Aleksander (2013)

15. Krauz Igor (2012)

16. Lisiecka Nadia (2013)

17. Łysakowski Maksymilian (2013)

18. Pianka Laura (2013)

19. Pietrzykowska Alicja (2013)

20. Rozenberg Wiktoria (2012)

21. Sikorski Kacper (2012)

22. Sojda Aleksander (2013)

23. Urbaniec Emilia (2013)

24. Wdowiak Kacper (2013)

25. Wypchlak Julia (2013)

 

 

 

Grupa Maluchy

1. Alicja Borkowska (2014)

2. Bartosik Antoni (2013)

3. Gąsiorek Kacper (2014)

4. Gorczyński Adam (2013)

5. Jabłoński Maksymilian (2013)

6. Jóźwiak Antoni (2014)

7. Kilan Franciszek (2013)

8. Kotas Maksymilian (2014)

9. Krawczyk Dorota (2014)

10. Kwasek Adam (2014)

11. Maciąg Karina (2014)

12. Nawojski Kacper (2014)

13. Nowak Natalia (2014)

14. Osmałek Filip (2014)

15. Pankanin Emilia (2014)

16. Piotrowski Natan (2014)

17. Puchała Nikola (2013)

18. Rozenberg Natalia (2014)

19. Sieradzki Miłosz (2013)

20. Urbaniec Antoni (2014)

21. Wruciński Ksawery (2014)

 

 

 

Lista rezerwowa

1. Oskar Kołodziej

2. Marita Glińska

 3. Julia Zgrzebna

 4. Julia Ziębacz

 5. Błażej Anzorge

 6. Zuzanna Ratoń

 

Wygenerowano w sekund: 0.07
39,150,578 unikalnych wizyt