Zegar

Kalendarz

« Czerwiec 2022 »
Po Wt śr Cz Pi So Ni
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Przetłumacz stronę


LISTA DZIECI PRZYJĘTYCH DO PRZEDSZKOLA

Lista dzieci przyjętych do grupy Maluchy

rok szkolny 2016/2017

 

 

1. Błaszczyk Bartosz

2. Foina Mikołaj

3. Gąciarek Oliwia

4. Jaruga Zofia

5. Kapica Pola

6. Kot Tymoteusz

7. Krasoń Szymon

8. Lisiecka Nadia

9. Łysakowski Maksymilian

10. Marczyński Jakub

11. Pianka Laura

12. Pietrzykowska Alicja

13. Puchała Nikola

14. Rozenberg Wiktoria

15. Sieradzki Miłosz

16. Sikorski Kacper

17. Sojda Aleksander

18. Sztuk Adrianna

19. Urbaniec Emilia

20. Wdowiak Kacper

21. Wypchlak Julia

 

 

 

 

Lista dzieci przyjętych do  grupy Średniaki

rok szkolny 2016/2017

 

1. Anzorge Tymoteusz

2. Badowski Adam

3. Biel Zuzanna

4. Boryś Julia

5. Bukal Antoni

6. Bykowski Igor

7. Dubiak Iga

8. Fiedorek Patryk

9. Gajewski Szymon

10. Gwiazda – Fluks Kalina

11. Hajduś Zuzanna

12. Halbiniak Blanka

13. Jaźwiec Filip

14. Krauz Igor

15. Kasprzyk Karol

16. Kołodziej Kacper

17. Knop Aleksander

18. Komorowski Kacper

19. Pajestka Jessica

20. Palacz Tobiasz

21. Raczyńska Oliwia

22. Strzeszyna Stanisław

23. Szyda Jakub

24. Szydłowski Oskar

25. Urbaniec Szymon

 

 

  

Lista dzieci przyjętych do grupy Starszaki

rok szkolny 2016/2017

 

 

1. Bartnik Igor

2. Błaszczyk Jakub

3. Błędowski Adam

4. Cieślik Michalina

5. Dzionek Olivier

6. Galimurka Olivier

7. Gąciarek Seweryn

8. Glapa Weronika

9. Jurga Dawid

10. Jagusiak Krzysztof

11. Krasoń Aleksander

12. Kołdon Emilia

13. Kubik Oliwia

14. Kwasek Maja

15. Lisiecka Zuzanna

16. Majewski Emil

17. Nocuń Karolina

18. Nowak Aleksandra

19. Piasecki Jakub

20. Piotrowska Maja

21. Tomczyk Damian

22. Urbaniec Aleksandra

23. Urbaniec Wiktoria

24. Waszczyk Jakub

25. Zyszczak Jan

Lista dzieci przyjętych do grupy Maluchy

rok szkolny 2016/2017

 

 

1.     Błaszczyk Bartosz

2.     Foina Mikołaj

3.     Gąciarek Oliwia

4.     Jaruga Zofia

5.     Kapica Pola

6.     Kot Tymoteusz

7.     Krasoń Szymon

8.     Lisiecka Nadia

9.     Łysakowski Maksymilian

10.                       Marczyński Jakub

11.                       Pianka Laura

12.                       Pietrzykowska Alicja

13.                       Puchała Nikola

14.                       Rozenberg Wiktoria

15.                       Sieradzki Miłosz

16.                       Sikorski Kacper

17.                       Sojda Aleksander

18.                       Sztuk Adrianna

19.                       Urbaniec Emilia

20.                       Wdowiak Kacper

21.                       Wypchlak Julia

Lista dzieci przyjętych do grupy Maluchy

rok szkolny 2016/2017

 

 

  1. 1.     Błaszczyk Bartosz
  2. 2.     Foina Mikołaj
  3. 3.     Gąciarek Oliwia
  4. 4.     Jaruga Zofia
  5. 5.     Kapica Pola
  6. 6.     Kot Tymoteusz
  7. 7.     Krasoń Szymon
  8. 8.     Lisiecka Nadia
  9. 9.     Łysakowski Maksymilian
  10. 10.                       Marczyński Jakub
  11. 11.                       Pianka Laura
  12. 12.                       Pietrzykowska Alicja
  13. 13.                       Puchała Nikola
  14. 14.                       Rozenberg Wiktoria
  15. 15.                       Sieradzki Miłosz
  16. 16.                       Sikorski Kacper
  17. 17.                       Sojda Aleksander
  18. 18.                       Sztuk Adrianna
  19. 19.                       Urbaniec Emilia
  20. 20.                       Wdowiak Kacper
  21. 21.                       Wypchlak Julia

Lista dzieci przyjętych do grupy Maluchy

rok szkolny 2016/2017

 

 

  1. 1.     Błaszczyk Bartosz
  2. 2.     Foina Mikołaj
  3. 3.     Gąciarek Oliwia
  4. 4.     Jaruga Zofia
  5. 5.     Kapica Pola
  6. 6.     Kot Tymoteusz
  7. 7.     Krasoń Szymon
  8. 8.     Lisiecka Nadia
  9. 9.     Łysakowski Maksymilian
  10. 10.                       Marczyński Jakub
  11. 11.                       Pianka Laura
  12. 12.                       Pietrzykowska Alicja
  13. 13.                       Puchała Nikola
  14. 14.                       Rozenberg Wiktoria
  15. 15.                       Sieradzki Miłosz
  16. 16.                       Sikorski Kacper
  17. 17.                       Sojda Aleksander
  18. 18.                       Sztuk Adrianna
  19. 19.                       Urbaniec Emilia
  20. 20.                       Wdowiak Kacper
  21. 21.                       Wypchlak Julia
Wygenerowano w sekund: 0.07
39,079,621 unikalnych wizyt