Zegar

Kalendarz

« Czerwiec 2022 »
Po Wt śr Cz Pi So Ni
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Przetłumacz stronę


PODSUMOWANIE ROKU SZKOLNEGO 2014/ 15

26 czerwca to dzień zakończenia roku szkolnego 2014 /2015. Spotkanie w sali gimnastycznej rozpoczęto od przekazania sztandaru szkoły młodszemu pokoleniu gimnazjalistów. Następnie zastępca dyrektora Pani Agnieszka Rydecka wręczyła uczniom świadectwa z wyróżnieniem, dyplomy za 100% frekwencję, za sukcesy czytelnicze, za pracę w samorządach uczniowskich, za osiągnięcia artystyczne, naukowe i sportowe. Wręczone zostały też Statuetki absolwenta Gimnazjum. Wśród gimnazjalistów statuetkę absolwenta Gimnazjum nr 2 za wybitne osiągnięcia w dziedzinie nauki otrzymały Anita Wachowicz i Zuzanna Mielczarek z klasy IIIB, w dziedzinie sztuki statuetkę odebrała Natalia Krzynowek z klasy IIIA a Klaudia Urbańska, Julia Jarczok i Agnieszka Kowalik z klasy IIIA otrzymały statuetki w dziedzinie sportu. Po ceremonii zakończenia roku szkolnego 2014/2015 uczniowie udali się do swoich sal na ostatnie przedwakacyjne spotkania. Na forum klasy otrzymali z rąk wychowawców świadectwa.

 

NAJLESPI UCZNIOWIE ZESPOŁU SZKOLNO- PRZEDSZKOLNEGO

W II PÓŁROCZU ROKU SZKOLNEGO 2014/ 15

 

SZKOŁA PODSTAWOWA

Kl. IV Bajor Amelia średnia 5,00
Grzesiczak Igor średnia 5,25
Łapcik Samanta średnia 4,75
Militowska Julia średnia 5,25
Radecka Rita średnia 4,75
Zajder Maciej średnia 4,75
Zawadzka Nina średnia 5,50


Kl. V
Tarnowski Łukasz średnia 5,00


Kl. VI
Balcerek Martyna średnia 5,00
Gołda Julia średnia 5,18
Jurczyk Julia średnia 5,18
Krzynowek Dawid średnia 4,91
Majchrzak Wiktoria średnia 5,00
Ratoń Olga średnia 5,00
Sobkowiak Bartosz średnia 4,82
Tkaczyk Patrycja średnia 4,91
Zalas Katarzyna średnia 4,91

 

GIMNAZJUM

Kl. IA Budzisz Aneta średnia 4,92
Garus Julia średnia 4,92
Sobkowiak Paulina średnia 5,00


Kl. IIA 
Cieślik Dawid średnia 4,85
Jastrzębska Aleksandra średnia 4,77
Klimaszewski Konrad średnia 4,85
Kropidło Sandra średnia 4,77
Witczak Szymon średnia 4,92
 

Kl. IIB Karoń Justyna średnia 4,92
Kmiecik Weronika średnia 4,92
Miedzińska Alicja średnia 4,77
Pruban Paulina średnia 4,77
Rozpondek Karolina średnia 4,85
Sobkowiak Julia średnia 5,31


Kl. IIIA Jarczok Julia średnia 4,82

Krzynowek Natalia średnia 5,41
Kuligowska Dominika średnia 5,65
Piasecka Katarzyna średnia 4,82
 Urbańska Klaudia średnia 5,53


Kl. IIIB Bielawski Kacper średnia 4,88

Cieślik Jakub średnia 5,29
Ciźla Sebastian średnia 4,94
Halbiniak Sylwia średnia 4,76
Mielczarek Zuzanna średnia 5,82
Ociepa Andżelika średnia 5,18
Sojda Sandra średnia 5,24
Wachowicz Anita średnia 5,65
Warych Kamil średnia 5,00

 

I miejsce - Międzygminny Turniej piłki nożnej dziewcząt i chłopców klas I i II SP - Rzerzęczyce; 
III miejsce w Igrzyskach Powiatu Częstochowskiego w piłce ręcznej chłopców – Lelów,
drużyna w składzie Maciej Bartosik, Patryk Kabat, Piotr Sosnowski z kl. V;

Daniel Błędowski, Łukasz Borkowski, Paweł Grzegorczyk, Nikodem Pyka, Bartosz Sobkowiak, Dawid Szwejda z kl. VI 


III miejsce w Igrzyskach Powiatu Częstochowskiego w piłce ręcznej dziewcząt – Lelów, drużyna w składzie  Katarzyna Stępień, Iga Urbaniec z kl. V; Karolina Drożdż, Julia Gołda,
Julia Jurczyk, Julia Nocuń, Olga Ratoń, Patrycja Tkaczyk z kl. VI


II miejsce indywidualnie w Igrzyskach Powiatu Częstochowskiego w tenisie stołowym – Mstów dla Borkowskiego Łukasza z klasy VI

I miejsce w Powiecie w tenisie stołowym dziewcząt
I miejsce w Rejonie w tenisie stołowym dziewcząt
dla uczennic klasy IIIA- Jarczok Julia, Kowalik Agnieszka, Urbańska Klaudia zajęły
oraz 8 miejsce w Województwie w tenisie stołowym dziewcząt
 

III miejsce w VII Powiatowym Konkurs Historyczny „ Polska Piastów” pod patronatem posła RP – Artura Bramory dla Zuzanny Mielczarek z kl. IIIB

Gminny konkurs wiedzy z zakresu profilaktyki uzależnień
I miejsce – Aneta Budzisz kl. IA
III miejsce – Zuzanna Mielczarek kl. IIIB
wyróżnienie – Aleksandra Jastrzębska kl. IIA
 

Gminny profilaktyczny konkurs plastyczny na zakładkę dla uczniów klas I-VI SP oraz projekt logo dla uczniów klas I-III G
I miejsce -  Nikodem Brączek kl. III 
II miejsce – Robert Jagusiak kl. II 
III miejsce – Oliwia Piotrowska kl. III
III miejsce – Wiktoria Majchrzak kl.VI
wyróżnienie – Dawid Szwejda kl. VI
I miejsce -  Sandra Sojda kl. IIIB 
II miejsce – Konrad Klimaszewski kl. IIA
III miejsce – Łukasz Kalota kl. IIA
wyróżnienie – Krystian Łapcik kl. IIIB
 

XXI Ogólnopolski Konkurs Literacki i Plastyczny „Zielono mi”: wyróżnienie w kategorii proza otrzymał Bartosz Świercz z kl. IA

Gminny Konkurs Recytatorskim "W krainie wierszy Jana Brzechwy" w kategorii Przedszkola Emilka Kołdon zajęła II miejsce, Iga Militowska III miejsce
i Bartosz Kołdon również III miejsce
 

III edycja Międzygimnazjalnego Powiatowego Konkursu Języka Angielskiego HAVE FUN WITH ENGLISH- drużyna w składzie Zuzanna Mielczarek (IIIb) oraz Jakub Cieślik (IIIb) zajęła I miejsce
 

XVII GMINNY KONKURS RECYTATORSKI
kategoria klasy I-III szkoły podstawowe - 
I miejsce Dawid Piestrzyński z kl. IA,
wyróżnienie: Karol Kuligowski z kl. III i Ewelina Tądel z kl. II
kategoria klasy IV-VI szkoły podstawowe: III miejsce Nina Zawadzka z kl. IV,
 wyróżnienie Łukasz Tarnowski z kl. V
kategoria  gimnazja
I miejsce dla Juli Sobkowiak z kl. IIB,
wyróżnienie dla Alicji Miedzińskiej z kl. IIB
w kategorii ''wywiedzione ze słowa"

V edycja Powiatowego Konkursu Wokalnego organizowanego w ramach projektu English Through Art. III miejsce dla Natalii Krzynowek z kl. IIIA

Powiatowy konkurs ,,Mistrz Pięknego Czytania" w kategorii praca plastyczna pt. „Kot w literaturze i w bajkach”,
wyróżnienie otrzymali Ewelina Tądel z kl. II i Aleksander Lis z kl. IA
 

XII edycja Regionalnego Konkursu Poprawnej Polszczyzny
I miejsce dla Julii Sobkowiak z kl. IIB , II miejsce dla Zuzanny Mielczarek z IIIb,
 Anita Wachowicz z kl.IIIB uplasowała się na VII miejscu

Wygenerowano w sekund: 0.07
39,080,769 unikalnych wizyt