Zegar

Kalendarz

« Czerwiec 2022 »
Po Wt śr Cz Pi So Ni
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Przetłumacz stronę


NAJLEPSI W I PÓŁROCZU

VIII Gminny Konkurs Kolęd uczennica kl. Ib Barbara Foina zajęła II miejsce

Gminny Konkurs Plastyczny na ozdobę choinkową uczennica kl. Ib Barbara Foina 
zajęła III miejsce

II edycja międzyszkolnego konkursu CHOINKA PEŁNA CUDÓW temat: Stroik świąteczny 
i świąteczna ozdoba wyróżnienie dla uczennicy kl. Ib Natalii Postawy

VII Wojewódzki Konkurs Literacki "Gdy gwiazda wieczorna zabłyśnie" Oliwia Piotrowska 
zajęła II miejsce a Julia Kotas zajęła III miejsce oraz wyróżnienie dla Nikodema Brączka i Wojciecha Cieślika- uczniowie z kl. III

 

I Międzyszkolny Konkurs POKOLENIE ZIELONEJ ENERGII drużyna w składzie Bartek Sobkowiak z kl. VI, Martyna Mazurek z kl. V i Julia Militowska z kl. IV- zajęła II miejsce

III Powiatowy Konkursie wiedzy o książce i literaturze „CZYTAM, WIĘC JESTEM"- 
Julia Sobkowiak z kl. IIb zajęła I miejsce oraz III miejsce Katarzyny Kyzioł z kl. IIb

Konkurs  LOSY ŻOŁNIERZA I DZIEJE ORĘŻA POLSKIEGO zakwalifikowali się do 
II etapu Igor Grzesiczak z kl. IV oraz Bartek Sobkowiak z kl. VI

VIII Gminny Konkurs Kolęd- I miejsce zajęła Natalia Krzynowek z kl. IIIa 
a wyróżnienie Kornel Majewski z kl. III

Konkurs przedmiotowy z historii– zakwalifikowana do III etapu
Zuzanna Mielczarek z kl. IIIb

Konkurs przedmiotowy z wos-u – zakwalifikowane do III etapu– 
Natalia Krzynowek i Dominika Kuligowska z kl. IIIa

Konkurs przedmiotowy z matematyki- zakwalifikowana do III etapu Anita Wachowicz z kl. IIIb

XII Ogólnopolski konkurs z języka niemieckiego dla gimnazjalistów zakwalifikowana 
do II etapu- Anita Wachowicz z kl. IIIb



Konkurs przedmiotowy z chemii- zakwalifikowana do III etapu Anita Wachowicz z kl. IIIb

Konkurs z języka niemieckiego zakwalifikowana do II etapu- Anita Wachowicz-z kl. IIIb

Konkurs przedmiotowy z języka angielskiego- zakwalifikowany do II etapu konkursu- 
Jakub Cieślik z kl. IIIb

Konkurs przedmiotowy z biologi- zakwalifikowanie do III etapu konkursu- Julia Sobkowiak z kl. IIb 
i Zuzanna Mielczarek z kl. IIIb

 

NAJLESPI UCZNIOWIE ZESPOŁU SZKOLNO- PRZEDSZKOLNEGO

W I PÓŁROCZU ROKU SZKOLNEGO 2014/ 15

 

SZKOŁA PODSTAWOWA

Kl. IV Bajor Amelia średnia 4,88
Grzesiczak Igor średnia 5,13
Militowska Julia średnia 5,00

Zawadzka Nina średnia 5,00

Kl. V Mazurek Martyna średnia 5,22
Tarnowski Łukasz średnia 4,80

Kl. VI Gołda Julia średnia 4,91
Jurczyk Julia średnia 4,82
Majchrzak Wiktoria średnia 4,82 

 GIMNAZJUM

Kl. Ia Budzisz Aneta średnia 4,92

Kl. IIa Klimaszewski Konrad średnia 4,85
Witczak Szymon średnia 4,77 

Kl. IIb Sobkowiak Julia średnia 5,15

Kl. IIIa Krzynowek Natalia średnia 5,06 
Kuligowska Dominika średnia 5,18
 Urbańska Klaudia średnia 5,06

Kl. IIIb Cieślik Jakub średnia 4,88
Mielczarek Zuzanna średnia 5,35
Sojda Sandra średnia 5,00 

Wachowicz Anita średnia 5,35

Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów podczas odkrywania ścieżek wiedzy i rozmaitości w II półroczu.

Wygenerowano w sekund: 0.07
39,080,392 unikalnych wizyt