Zegar

Kalendarz

« Czerwiec 2022 »
Po Wt śr Cz Pi So Ni
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Przetłumacz stronę


CYKLICZNE APELE

W dniu 7 października odbył się kolejny apel z cyklu apeli o tematyce wychowawczo-profilaktycznej, które przygotowywane są przez każdą klasę. Rozpoczynając spotkanie całej społeczności szkolnej Pani dyrektor Agnieszka Rydecka podsumowała osiągnięcia uczniów w ciągu minionego miesiąca. Na wyróżnienie zasłużyli:
- drużyna w składzie Bartek Sobkowiak z kl. VI, Martyna Mazurek z kl. V i Julia Militowska z kl. IV zajmując II miejsce w I MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE „POKOLENIE ZIELONEJ ENERGII,
- I miejsce Julii Sobkowiak z kl. IIB oraz III miejsce Katarzyny Kyzioł z kl. IIB w III POWIATOWYM KONKURSIE WIEDZY O KSIĄŻCE I LITERATURZE „CZYTAM, WIĘC JESTEM",
- do II etapu  Konkursu  LOSY ŻOŁNIERZA I DZIEJE ORĘŻA POLSKIEGO zakwalifikowali się Igor Grzesiczak           z kl. IV oraz Bartek Sobkowiak z kl. VI.

Zagadnienie CYBERPRZEMOCY przedstawiła klasa IIIA pod kierunkiem p. Katarzyny Wierus. Uczniowie wyjaśnili definicję cyberprzemocy, jak należy postępować, żeby nie zostać ofiarą cyberprzemocy, co robić będąc świadkiem tego zjawiska, jak korzystać  z telefonu i Internetu, żeby nie krzywdzić innych oraz jaka grozi odpowiedzialność karna za znieważanie, podsłuchiwanie, grożenie, naruszanie prywatności innych przy użyciu Internetu i telefonu.
Mamy nadzieję, że dzisiejsze spotkanie uświadomiło naszym  uczniom skalę powagi zjawiska cyberprzemocy oraz, że przyczyni się do tego, iż nasi uczniowie będą starali się właściwie korzystać z Internetu.

http://helpline.org.pl           https://pl-pl.facebook.com/helplineorgpl

Wygenerowano w sekund: 0.12
39,149,620 unikalnych wizyt