Zegar

Kalendarz

« Czerwiec 2022 »
Po Wt śr Cz Pi So Ni
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Przetłumacz stronę


PODSUMOWANIE II PÓŁROCZA

UDZIAŁ UCZNIÓW ZESPOŁU W KONKURSACH

III etap konkursu przedmiotowego z historii- Zuzanna Mielczarek zdobyła tytuł Finalisty

III etap konkursu przedmiotowego z WOS-u- Natalia Ciupa zdobyła tytuł Laureata

Powiatowy Konkurs Recytatorski ROK Częstochowa - II miejsce Julia Sobkowiak- etap gminny

Powiatowy Konkurs Recytatorski ROK Częstochowa
 - I miejsce Klaudia Stanirowska- etap powiatowy

Szkolny konkurs przedmiotowy „Omnibus”- I miejsce Mazurek Martyna

Międzyszkolny Konkurs Matematyczny Główkuję z Lokatką- II miejsce Bartosz Świercz, II miejsce Witek Oskar

Szkolny Konkurs Matematyczno-Przyrodniczy "Omnibus" I miejsce Bartosz Świercz

Gminny Konkurs Recytatorski- III miejsce Łukasz Tarnowski

Gminny Konkurs Gramatyczno-Ortograficzny „Z gramatyką i ortografią za pan brat”
III miejsce drużynowo (Martyna Mazurek, Martyna Balcerek, Bartosz Świercz)

Gminny  Konkurs  Wierszy J. Brzechwy- I miejsce Ewelina Tądel
I miejsce - Iga Militowska

Gminny Konkurs Plastyczny- Kartka Wielkanocna 2014 r.- I miejsce Nikodem Brączek

Gminny Konkurs Plastyczny- Kartka Wielkanocna 2014r.- II miejsce Julia Kotas

Gminny konkurs „Tańce ludowe naszego regionu- I miejsce Kornelia Łapcik, Justyna Huras, Dawid Maciąg, Bartosz Kołdon

Gminny Konkurs Recytatorski im. Jana Brzechwy- I miejsce Maja Anzorge
II miejsce Kacper Ignaszak

Gminny konkurs plastyczny ,,Kartka wielkanocna”- III miejsce Zuzanna Błędowska

Międzyszkolnego Konkursu Profilaktycznego „Bezpieczny Internet- nie cyberprzemocy!”
prace literackie- III miejsce Olga Pacuda, II miejsce Julia Garus, III miejsce Martyna Mazurek
II Miejsce – Klaudia Stanirowska, Konrad Klimaszewski, III miejsce Natalia  Jarząbek 

Hufcowy Festiwal Kultury Zuchowej "Wesołek"- I miejsce drużyna zuchowa "Radosne ogniki" z kl.III SP

Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny- I miejsce Julia Militowska, II miejsce Nina Zawadzka

„Igrzyska Powiatu Częstochowskiego” III miejsce w piłce ręcznej dziewcząt SP,
skład drużyny: Julia Wołek, Patrycja Nocuń, Julia Garus, Julia Gołda, Martyna Balcerek, Julia Nocuń, Ratoń Olga, Tkaczyk Patrycja, Dróżdż Karolina

Powiatowy turniej dziewcząt w piłce siatkowej gimnazjum- V miejsce

Powiatowe zawody w tenisie stołowym- II miejsce Łukasz Borkowski Łukasz

Powiatowe zawody w tenisie stołowym- I miejsce Julia Jarczok
oraz miejsce III w zawodach rejonowych


NAJLESPI UCZNIOWIE ZESPOŁU SZKOLNO- PRZEDSZKOLNEGO

W II PÓŁROCZU ROKU SZKOLNEGO 2013/14


SZKOŁA PODSTAWOWA

Kl. IV  
Małasiewicz Oliwia średnia 4,89
Mazurek Martyna średnia 5,38
Tarnowski Łukasz średnia 4,89
Urbaniec Iga średnia 4,78

 

Kl. V   
 Balcerek Martyna średnia 5,20
  Gołda Julia średnia 4,80
    Jurczyk Julia średnia 4,80
Krzynowek Dawid średnia 4,90
         Majchrzak Wiktoria średnia 4,90
        Ratoń Olga średnia 5,10
  Sobkowiak Bartosz średnia 4,80
Tkaczyk Patrycja średnia 4,80
Zalas Katarzyna średnia 4,80

 

KL. VI  
Cekus adam średnia 4,75
Czok Amelia średnia 5,13
  Garus Julia średnia 4,88
    Świercz Bartosz średnia 5,25

 

GIMNAZJUM

KL.IA 

Cieślik Dawid średnia 4,75
Klimaszewski Konrad średnia 5,00
Kropidło Sandra średnia 4,75
Witczak Szymon średnia 5,00

 

KL.IB   
Bartelak Wiktoria średnia 4,83
Karoń Justyna średnia 4,75
   Kmiecik Weronika średnia 4,75
Pruban Paulina średnia 4,75
Sobkowiak Julia średnia 5,33

 

KL.IIA  
    Krzynowek Natalia średnia 5,00
    Kuligowska Dominika średnia 5,17
  Urbańska Klaudia średnia 4,92

 

KL.IIB    
Cieślik Jakub średnia 5,08
   Mielczarek Zuzanna średnia 5,50
Ociepa Andżelika średnia 4,83
Sojda Sandra średnia 4,83
   Wachowicz Anita średnia 5,08

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWOROCZNA

KL.IIIA
Garus Anna średnia 5,06
Kozłowska Kinga średnia 4,88
Łapińska Katarzyna średnia 5,33

Majchrzak Krzysztof średnia 5,39
Rybak Klaudia średnia 4,94
Ulewicz Anna średnia 5,22
Wychowaniec Kamila średnia 5,17     

 

 KL.IIIB  
Cierniak Adam średnia 4,88
Hornik Klaudia średnia 4,78

Massopust Marta średnia 4,78
Pacuda Olga średnia 4,78
Piasecka Zuzanna średnia 4,78
Stanirowska Klaudia średnia 5,66
Szwejda Ewelina średnia 4,83

 

Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów podczas odkrywania ścieżek wiedzy i rozmaitości. 

Wygenerowano w sekund: 0.07
39,033,755 unikalnych wizyt