Zegar

Kalendarz

« Czerwiec 2022 »
Po Wt śr Cz Pi So Ni
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Przetłumacz stronę


LISTA DZIECI PRZYJĘTYCH DO PRZEDSZKOLA NA ROK SZKOLNY 2013/2014

 

Lista dzieci przyjętych do przedszkola

na rok szkolny 2013/2014

Grupa „Maluchy”

wychowawczyni Pani Jadwiga Lupa

 

  1. Adamus Małgorzata

  2. Błędowski Adam

  3. Borawska Michalina

  4. Borkowska Oliwia

  5. Dubiak Maciej

  6. Jurga Dawid

  7. Kapica Nikola

  8. Krasoń Aleksander

  9. Lisiecka Nicole

  10. Lisiecka Zuzanna

  11. Militowska Iga

  12. Musiał Amelia

  13. Pianka Elena

  14. Piotrowska Maja

  15. Płóciennik Patryk

  16. Wolska Zuzanna

  17. Zyszczak Jan

  18. Zyszczak Lena

 

 

 

Lista dzieci przyjętych do przedszkola

na rok szkolny 2013/2014

Grupa „Średniaki”

wychowawczyni Pani Aneta Kubica

 

1.  Adamczyk Kacper

2.  Bartnik Wiktoria

3.  Bekus Kornel

4.  Błędowska Barbara

5.  Borawska Zuzanna

6.  Cekus Kamil

7.  Huras Justyna

8.  Kołdon Bartosz

9.  Krupka Kacper

10.  Łapcik Kornelia

11.  Łysakowski Jakub

12.  Maciąg Dawid

13.  Małasiewicz Wiktoria

14.  Marynowska Pola

15.  Matysiakiewicz Adam

16.  Radecki Kacper

17.  Sikorska Aleksandra

18.  Skroński Krzysztof

19.  Sojda Maja

20.  Stępień Magda

21.  Szymanek Karolina

22.  Tomczyk Alicja

23.  Tomczyk Martyna

24.  Wdowiak Patryk

25.  Wychowaniec Kacper

 

 

 

Lista dzieci przyjętych do przedszkola

na rok szkolny 2013/2014

Grupa „Starszaki”

wychowawczyni Pani Karolina Kowalczyk

i Katarzyna Roszczuk

 

1.  Adamus Filip

2.  Anzorge Maja

3.  Bekus Maja

4.  Binek Natan

5.  Błędowska Zuzanna

6.  Halbiniak Cezary

7.  Ignaszak Kacper

8.  Jagusiak Aleksander

9.  Korbut Brajan

10.  Kosakowski Konrad

11.  Król Damian

12.  Lis Aleksander

13.  Monkiewicz Szymon

14.  Mruklik Julia

15.  Nocuń Damian

16.  Piestrzyński Dawid

17.  Postawa Natalia

18.  Rozpądek Daria

19.  Skroński Mateusz

20.  Stachera Jakub

21.  Wawszczak Ewa

22.  Wilk Dawid

23.  Zalasińska Zuzanna

 

 

 

Lista rezerwowa dzieci z naszego obwodu (Rudniki)

na rok szkolny 2013/2014

 

1.  Błaszczyk Jakub

2.  Gęśla Maja

3.  Nocuń Karolina

4.  Nowak Aleksandra

5.  Urbaniec Aleksandra

 

 

 

Lista rezerwowa dzieci z obcego obwodu

na rok szkolny 2013/2014

 

1.  Bekus Oliwia

2.  Bielawska Natalia

3.  Jagusiak Krzysztof

4.  Juchnik Bartłomiej

5.  Kluźniak Agnieszka

6.  Kluźniak Jakub

7.  Kocik Maja

8.  Łapeta Mateusz

9.  Szczepanik Otolia

10.Ziętal

 

 

 

 

Wygenerowano w sekund: 0.07
39,080,552 unikalnych wizyt