Zegar

Kalendarz

« Czerwiec 2022 »
Po Wt śr Cz Pi So Ni
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Przetłumacz stronę


ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2017/ 2018

Nadszedł ten długo wyczekiwany dzień- koniec roku szkolnego. Dnia 22 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018 w naszym Zespole. Uroczystości w szkole poprzedzone były udziałem we Mszy Świętej w kościele parafialnym w Rudnikach. Uroczystość zgromadziła wszystkich uczniów, Grono Pedagogiczne oraz licznie przybyłych Rodziców. Stół prezydialny wyglądał imponująco, gdyż uginał się od ogromnej ilości nagród. Z rąk dyrekcji oraz nauczycieli uczniowie odebrali nagrody i wyróżnienia uzyskane za wysokie wyniki w nauce.

W tak uroczystym dniu zakończenia roku szkolnego, dyrektor szkoły mgr Dawid Krzętowski podziękował wszystkim za mijający rok szkolny. W sposób szczególny cała społeczność szkolna podziękowała za 3- letnią pracę w naszej szkole Panu Kamilowi Korbelowi.

Dyrektor Zespołu zaznaczył, że wszelkie wysiłki przynoszą korzyści tylko wtedy, gdy podejmowane są wspólnie. Dlatego też z całego serca podziękował wszystkim za dotychczasową pracę, wspólne działania, jakie z sukcesem udało się podjąć i wykonać. Nauczycielom podziękował za niegasnący zapał w przekazywaniu wiedzy, za cierpliwość, szacunek i bezinteresowność.

Podziękowania skierowane także były do naszych drogich Rodziców, za codzienny trud w wychowaniu dzieci na ludzi szlachetnych, mądrych i prawych. Z całego serca podziękował dyrektor za zaangażowanie w życie szkoły, otuchę, każde dobre słowo skierowane pod adresem grona pedagogicznego. Za oddanie sprawom szkoły dla dobra całej społeczności uczniowskiej. Dzięki czemu udało się stworzyć miłą, przyjazną i partnerską atmosferę.

Na koniec swoje słowa dyrektor skierował do uczniów. Wyraził wdzięczność za to, że godnie reprezentują naszą szkołę podczas olimpiad, konkursów czy zawodów. Wyraził też głęboką nadzieję, że w przyszłości będą najważniejszymi aktorami życia społecznego, gospodarczego i politycznego naszego kraju.

Na zakończenie dyrektor Zespołu życzył Wszystkim odpoczynku od trosk dnia codziennego. Następnie wypowiedział magiczne słowa:

„Rok szkolny 2017/ 2018 uważam za zakończony a wakacje za rozpoczęte!”.


Wygenerowano w sekund: 0.07
39,099,022 unikalnych wizyt